Aktualności

Serial CENA SŁAWY szuka darczyńców na OdpalProjekt.pl

Thumb 696e814 resize 1920 1080

WITAJCIE

Jesteśmy zespołem niezależnych producentów i scenarzystów, którzy od 3 lat przygotowują nowy, innowacyjny projekt - serial "CENA SŁAWY."

Mamy ekipę filmową, 90 proc. obsady aktorskiej, załatwione plenery i lokalizacje. Zainwestowaliśmy kilkadziesiąt własnych tysięcy złotych, aby to wszystko dopiąć na ostatni "guzik". Potrzebujemy jeszcze funduszy na nakręcenie 3 pierwszych odcinków i każda złotówka jest tutaj ważna, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc finansową. Jest to projekt absolutnie innowacyjny - komedia, której na polskim rynku jeszcze nie było.

„Cena sławy” to serial komediowy, który w krzywym zwierciadle ukazuje świat show-businessu. Akcja dzieje się głównie w Warszawie i fikcyjnej wsi Januszowo. Losy bohaterów, ukazują blaski i cienie bycia gwiazdą i drogę, jaką trzeba przejść, by trafić na pierwsze strony tabloidów lub na samo przysłowiowe „dno”. Miłość, ambicja, zdrada, zazdrość, przyjaźń, oszustwo, zemsta, przekupstwo, poświęcenie – w akcji serialu nie zabraknie silnych emocji, a wszystko okraszone jest ciętym żartem, odwołującym się do absurdów współczesnej rzeczywistości.

Każdy z bohaterów musi dokonywać trudnych wyborów i poświęceń, a na szali, oprócz tytułowej sławy, stawiana jest często przyjaźń, miłość i pozostanie sobą. Jedni osiągają swoje cele ciężką pracą, inni idąc „po trupach” a jeszcze inni szukają dróg na skróty. Świat show- businessu to nie tylko blask fleszy, przepych, imprezy i lekkie życie. Wielkie pieniądze, jakie za tym stoją, niejednokrotnie stają się magnesem dla przestępców, oszustów i ludzi którzy nie zawahają się, by wykorzystać innych do własnych celów. Dla jednych „Cena sławy” stanie się szansą na lepsze życie, dla innych pułapką.

Szczegóły na stronie: enter link description here


Add comment btn