Aktualności

WARSZAWA. Premiera klipu OGIEŃ zespołu ABRA

24581283 10211304283058932 1113516257 n

Premiera klipu OGIEŃ zespołu ABRA

7 grudnia, czwartek, godz. 18.00

Dzięki Funduszowi Animacji Kultury zespół ABRA stanął w październiku przed wielkim wyzwaniem – nagraniem klipu i teledysku do piosenki OGIEŃ. Wszystko obyło się w profesjonalnym studiu pod opieką doświadczonych specjalistów.

Praca nad teledyskiem rozpoczęła się od warsztatów wokalnych z Adamem Czaplą, trenerem wokalnym specjalizującym się w technice „Mix singing”, który trenował uczestników pierwszej edycji programu The Voice KIDS i The Voice of Poland. Celem było podniesienie umiejętności wokalnych członków zespołu ABRA.

Kolejnym etapem były prace w Wave&Sound Studio związane z produkcją teledysku oraz z nagraniem piosenki OGIEŃ. Tam zespół Abra współpracował ze wspaniałymi artystami, m.in. Zbigniewem Preisnerem, Krzesimirem Dębskim, Moniką Urlik czy Natalią Nykiel. To zupełnie nowe doświadczenie dla członków naszego zespołu.

W dniach 19 i 26 X 2017 odbyło się nagranie teledysku. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialni byli Aneta Płuszka i Robert Płuszka, twórcy Teatru Puszka.

7 grudnia 2017 zespół ABRA zaprezentuje przed szeroką publicznością teledysk OGIEŃ. Owoc kilkumiesięcznej pracy, która był nowym wyzwaniem i źródłem nowej wiedzy i doświadczeń. Pierwszym krokiem w profesjonalnej promocji zespołu.

Dofinansowanie: Warszawski Program Edukacji Kulturalnej

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/3460-abra-clip-art


Add comment btn