Aktualności

"Między nami dobrze jest" wraca do TR Warszawa

Mndj akt ii xml 1 00 19 020

Z radością informuję, że na deski TR WARSZAWA wraca kultowy spektakl TR Warszawa - "Między nami dobrze jest" w reżyserii Grzegorza Jarzyny na podstawie głośnej sztuki Doroty Masłowskiej.

Spektakl był wielokrotnie pokazany w kraju i za granicą na międzynarodowych festiwalach, w Polsce nagrodzony został m.in. nagrodą im. Konrada Swinarskiego dla Grzegorza Jarzyny przyznaną przez miesięcznik „Teatr" dla najlepszego reżysera w sezonie 2008/2009, Grand Prix dla najlepszego spektaklu na II Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym „Boska Komedia", Grand Prix 46. Przeglądu Małych Form Teatralnych „Kontrapunkt" w Szczecinie.

W premierowej wersji spektaklu rolę Osowiałej Staruszki grała legendarna aktorka Danuta Szaflarska, członkini zespołu TR Warszawa, zmarła w 2017 roku. Była jedną z najdłużej aktywnych na scenie artystek teatru, występowała w „Między nami dobrze jest” jeszcze w wieku 101 lat. Nowa wersja "Między nami dobrze jest" dedykowana jest jej pamięci. W nowej wersji przedstawienia Danutę Szaflarską zastąpi Lech Łotocki, wybitny aktor, występujący w TR Warszawa od początku istnienia tego zespołu.

Pierwszy pokaz odbędzie się 15 marca 2018 roku o godzinie 19:00 na scenie TR Warszawa/ATM Studio (ul. Wał Miedzeszyński 238). Kolejne spektakle zagramy 16, 17, 18, 20, 21, 22 i 27 marca o godzinie 19:00.

27 marca, w Międzynarodowy Dzień Teatru odbędzie się wyjątkowy wieczór w TR Warszawa. Z okazji tego wyjątkowego dnia po spektaklu "Między nami dobrze jest" zapraszamy na spotkanie aktorów i twórców "Między nami dobrze jest" z publicznością.


Add comment btn