Czerwone Noski szukają artystów do roli klauna

Gdzie: Poznań/Warszawa, Warszawa
Kiedy: 11/02/2018
Czerwone noski 2

Fundacja Czerwone Noski poszukuje artystów do roli klauna szpitalnego w Poznaniu oraz w Warszawie. Kandydaci powinni posiadać doświadczenie sceniczne i kompetencje w co najmniej jednej z wymienionych dziedzin: aktorstwo, muzyka, improwizacja teatralna, akrobatyka, żonglerka, kabaret, teatr ruchu, taniec.

Osoby wyłonione w castingu wezmą udział w specjalnym programie szkoleniowym, który będzie obejmował m.in. warsztaty oraz wizyty z udziałem coacha i profesjonalnych klaunów na oddziałach szpitalnych, a następnie podejmą płatną pracę w szpitalu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do 6 lutego (Poznań) i 12 lutego (Warszawa) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych* na adres: casting@czerwonenoski.pl

Terminy castingów/warsztatów:

pierwszy etap:

Poznań: 11 lutego, godz. 12:00 - 16:00

Warszawa: 17-18 lutego, godz. 10:00-17:00

drugi etap: Warszawa, 10-11 marca, godz. 10:00-17:00

Osoby, które przejdą do drugiego etapu, zastaną zaproszone na drugi etap, w Warszawie, 10-11 marca, godz. 10:00-17:00. Będą to warsztaty klauningu, które poprowadzi Dyrektor Artystyczny grupy Red Noses International. Docelowo, wybrani artyści będą pracować w szpitalu w Poznaniu, gdzie mogą liczyć na znakomitą atmosferę i współpracę z artystami z kabaretu Czesuaf.


Czerwone Noski są częścią Grupy Red Noses Clowndoctors International. Rocznie odwiedzają kilkanaście tysięcy małych pacjentów oddziałów szpitalnych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu, gdzie prowadzą profesjonalną terapię śmiechem.