21192935 1211709942268029 2862074081089559836 n

Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera 

Warszawa 

ulica: ul. Zamoyskiego 20 
telefon: 22 818 25 16
e-mail: kasa@powszechny.com

LISTA SPEKTAKLI:

NERON


reżyseria: Wiktor Rubin / obsada: Wojciech Rodak, Julian Świeżewski, Mateusz Łasowski, Michał Czachor, Julia Wyszyńska, Magdalena Koleśnik, Klara Bielawka, Grzegorz Falkowski, Jacek Beler, Anna Ilczuk, Grzegorz Artman

Sprawiedliwość


reżyseria: Michał Zadara / obsada: Barbara Wysocka, Wiktor Loga-Skarczewski, Arkadiusz Brykalski, Ewa Skibińska

Strach zżerać duszę


reżyseria: Agnieszka Jakimiak / obsada: Julian Świeżewski, Karolina Adamczyk, Klara Bielawka, Grzegorz Artman

KRAM Z PIOSENKAMI


reżyseria: Cezary Tomaszewski / obsada: Weronika Krówka, Oskar Stoczyński, Michał Jarmicki, Maria Robaszkiewicz, Aleksandra Bożek, Andrzej Kłak, Wiktor Loga-Skarczewski, Anna Ilczuk, Arkadiusz Brykalski

Mefisto


reżyseria: Agnieszka Błońska / obsada: Oskar Stoczyński, Karolina Adamczyk, Klara Bielawka, Maria Robaszkiewicz, Aleksandra Bożek, Arkadiusz Brykalski, Grzegorz Artman

JULIUSZ CEZAR


reżyseria: Barbara Wysocka / obsada: Mateusz Łasowski, Michał Jarmicki, Michał Czachor, Barbara Wysocka, Grzegorz Falkowski, Anna Moskal, Arkadiusz Brykalski

Strachu NIE MA


reżyseria: Łukasz Chotkowski / obsada: Tapas Chatterjee, Raj Bera, Joanna Halszka Sokołowska, Sima Ghosh, Magdalena Koleśnik, Karolina Adamczyk, Aleksandra Bożek

Jakobi i Leidental


reżyseria: / obsada: Michał Sitarski, Jacek Braciak, Edyta Olszówka, Katarzyna Herman

Księgi Jakubowe


reżyseria: Ewelina Marciniak / obsada: Agata Woźnicka, Julian Świeżewski, Mateusz Łasowski, Michał Jarmicki, Julia Wyszyńska, Magdalena Koleśnik, Karolina Adamczyk, Dobromir Dymecki, Eliza Borowska, Aleksandra Bożek, Wojciech Niemczyk, Bartosz Porczyk

KLĄTWA


reżyseria: Oliver Frljić / obsada: Michał Czachor, Julia Wyszyńska, Karolina Adamczyk, Klara Bielawka, Barbara Wysocka, Jacek Beler, Maria Robaszkiewicz, Arkadiusz Brykalski

Kuroń. Pasja według św. Jacka


reżyseria: Paweł Łysak / obsada: Oskar Stoczyński, Michał Jarmicki, Kazimierz Wysota, Grzegorz Falkowski, Aleksandra Bożek, Grzegorz Artman, Ewa Skibińska

UPADANIE


reżyseria: Arpad Schilling / obsada: Julian Świeżewski, Michał Jarmicki, Klara Bielawka, Wiktor Loga-Skarczewski, Anna Ilczuk, Arkadiusz Brykalski, Ewa Skibińska

CHŁOPI


reżyseria: Krzysztof Garbaczewski / obsada: Julian Świeżewski, Mateusz Łasowski, Michał Czachor, Julia Wyszyńska, Magdalena Koleśnik, Karolina Adamczyk, Klara Bielawka, Barbara Wysocka, Kazimierz Wysota, Grzegorz Falkowski, Andrzej Kłak, Anna Ilczuk, Arkadiusz Brykalski, Paweł Smagała, Grzegorz Artman, Ewa Skibińska

Każdy dostanie to, w co wierzy


reżyseria: Wiktor Rubin / obsada: Mateusz Łasowski, Michał Czachor, Julia Wyszyńska, Klara Bielawka, Jacek Beler, Dawid Rafalski

Wściekłość


reżyseria: Maja Kleczewska / obsada: Arkadiusz Pyć, Mamadou Goo Ba, Kaya Kołodziejczyk, Julian Świeżewski, Mateusz Łasowski, Michał Jarmicki, Michał Czachor, Magdalena Koleśnik, Karolina Adamczyk, Aleksandra Bożek, Robert Wasiewicz

MEWA


reżyseria: Wojciech Faruga / obsada: Oskar Stoczyński, Mateusz Łasowski, Mateusz Łasowski, Julia Wyszyńska, Karolina Adamczyk, Jacek Beler, Maria Robaszkiewicz, Aleksandra Bożek, Grzegorz Artman

Superspektakl


reżyseria: Jakub Skrzywanek, Justyna Sobczyk / obsada: Aleksandra Skotanek, Jan Adam Kowalewski, Michał Pęszyński, Piotr Swend, Julia Wyszyńska, Magdalena Koleśnik, Grzegorz Falkowski, Jacek Beler

OSKAR I RUTH


reżyseria: Jan Buchwald / obsada: Arkadiusz Jakubik, Agnieszka Matysiak

Nieznośnie długie objęcia


reżyseria: Iwan Wyrypajew / obsada: Julia Wyszyńska, Dobromir Dymecki, Karolina Gruszka, Maciej Buchwald

Dziewczyny do wzięcia


reżyseria: Piotr Ratajczak / obsada: Oskar Stoczyński, Michał Napiątek, Grzegorz Falkowski, Eliza Borowska, Katarzyna Maria Zielińska, Agnieszka Przepiórska, Piotr Ligienza

Lalka. Najlepsze przed nami


reżyseria: Wojciech Faruga / obsada: Dasiek Kwiatkowski, Michał Tokaj, Michał Jarmicki, Julia Wyszyńska, Karolina Adamczyk, Jacek Beler, Maria Robaszkiewicz, Aleksandra Bożek, Marcin Czarnik, Anita Sokołowska, Piotr Ligienza

Mojo Mickybo


reżyseria: Wiktor Rubin / obsada: Grzegorz Falkowski, Paweł Niczewski

IWONA, KSIĘŻNICZKA Z BURBONA


reżyseria: Lena Frankiewicz / obsada: Michał Czachor, Julia Wyszyńska, Karolina Adamczyk, Michał Sitarski, Jacek Beler, Eliza Borowska, Piotr Ligienza

Krzyczcie, Chiny!


reżyseria: Paweł Łysak / obsada: Michał Tokaj, Mateusz Łasowski, Michał Jarmicki, Michał Czachor, Magdalena Koleśnik, Karolina Adamczyk, Grzegorz Otrębski, Michał Sitarski, Jacek Beler, Eliza Borowska, Arkadiusz Brykalski

Praskie Si-Fi


reżyseria: Agnieszka Błońska / obsada: Michał Jarmicki, Roza Mierzicka, Kazimierz Wysota, Grzegorz Artman

FANTAZY


reżyseria: Michał Zadara / obsada: Mateusz Łasowski, Michał Czachor, Nela Nykowska, Karolina Bacia, Barbara Wysocka, Kazimierz Wysota, Michał Sitarski, Grzegorz Falkowski, Mariusz Benoit, Paulina Holtz, Anna Moskal

Lilla Weneda


reżyseria: Michał Zadara / obsada: Michał Tokaj, Karolina Adamczyk, Barbara Wysocka, Grzegorz Falkowski, Paulina Holtz, Michał Kruk, Edward Linde-Lubaszenko, Bartosz Porczyk, Arkadiusz Brykalski

SZCZURY


reżyseria: Maja Kleczewska / obsada: Mateusz Łasowski, Michał Jarmicki, Michał Czachor, Karolina Adamczyk, Tomasz Chrapusta, Karina Seweryn, Maria Robaszkiewicz, Eliza Borowska, Agnieszka Krukówna

DZIENNIKI MAJDANU


reżyseria: Wojciech Klemm / obsada: Michał Napiątek, Kazimierz Wysota, Michał Sitarski, Grzegorz Falkowski, Maria Robaszkiewicz, Paulina Holtz, Paulina Chruściel

SEX, DRUGS & ROCK'N'ROLL


reżyseria: Aneta Groszyńska / obsada: Michał Napiątek

WOJNA I POKÓJ


reżyseria: Marcin Liber / obsada: Dobromir Dymecki, Joanna Drozda, Michał Napiątek, Sławomir Pacek, Andrzej Mastalerz, Grzegorz Falkowski, Mariusz Benoit, Jacek Beler, Paulina Chruściel, Aleksandra Bożek, Piotr Stramowski, Anna Moskal, Katarzyna Maria Zielińska, Piotr Ligienza

KLARA


reżyseria: Aleksandra Popławska / obsada: Marek Kalita, Michał Sitarski, Edyta Olszówka, Elżbieta Kępińska, Aleksandra Bożek, Agnieszka Krukówna, Joanna Żółkowska, Piotr Ligienza

Aalst


reżyseria: Radosław Rychcik / obsada: ERTÜRK ERKEK, ADIHAN SENTÜRK, BENGÜ ERGIN

LOKOMOTYWA


reżyseria: Piotr Cieplak / obsada: Sławomir Pacek, Andrzej Mastalerz, Mariusz Benoit, Maria Robaszkiewicz, Eliza Borowska, Olga Sawicka

REWIZOR


reżyseria: Igor Gorzkowski / obsada: Mariusz Wojciechowski, Krzysztof Szczerbiński, Sławomir Pacek, Andrzej Mastalerz, Jarosław Gruda, Mariusz Benoit, Jacek Beler, Karina Seweryn, Maria Robaszkiewicz, Joanna Osyda, Eliza Borowska, Tomasz Błasiak, Kazimierz Kaczor, Joanna Żółkowska

ZBRODNIA I KARA


reżyseria: Waldemar Śmigasiewicz / obsada: Michał Napiątek, Michał Sitarski, Paulina Holtz, Anna Moskal, Kazimierz Kaczor, Marcin Perchuć, Maciej Więckowski, Jerzy Gruza

Uwodziciel


reżyseria: Karolina Kirsz / obsada: Adam Pater

WARIAT I ZAKONNICA


reżyseria: Igor Gorzkowski / obsada: Jarosław Gruda, Jacek Beler, Elżbieta Kępińska, Tomasz Błasiak, Anna Moskal, Kazimierz Kaczor, Franciszek Pieczka

MP4


reżyseria: Mariusz Benoit / obsada: Krzysztof Szczepaniak, Adam Fidusiewicz, Mateusz Weber, Piotr Piksa , Maria Pawłowska, Paulina Komenda, Aleksandra Radwan, Monika Janeczek, Katarzyna Hołtra

PRO AN(N)A


reżyseria: Małgorzata Głuchowska / obsada: Izabela Gwizdak

Sebastian X


reżyseria: Grażyna Kania / obsada: Tomasz Błasiak

Marzenie Nataszy


reżyseria: Wojciech Urbański / obsada: Joanna Osyda, Anna Próchniak

REWOLUCJA BALONOWA


reżyseria: Sławomir Batyra / obsada: Katarzyna Maria Zielińska

ROMEO I JULIA


reżyseria: Grażyna Kania / obsada: Mariusz Wojciechowski, Michał Sitarski, Sławomir Pacek, Jacek Braciak, Mariusz Benoit, Jacek Beler, Maria Robaszkiewicz, Eliza Borowska, Aleksandra Bożek, Anna Moskal, Kazimierz Kaczor, Katarzyna Maria Zielińska