Theatre normal

Teatr Polonia 

Warszawa 

ulica: ul. Marszałkowska 56 (wejście od ul. Pięknej] 
telefon:
e-mail:

LISTA SPEKTAKLI:

MATKI I SYNOWIE


reżyseria: Krystyna Janda / obsada: Antoni Zakowicz, Paweł Ciołkosz, Adam Tomaszewski, Krystyna Janda, Antoni Pawlicki

UCHO, GARDŁO, NÓŻ


reżyseria: Krystyna Janda / obsada: Krystyna Janda

PAN JOWIALSKI


reżyseria: Józef Opalski, Anna Polony / obsada: Otar Saralidze, Marian Opania, Wojciech Malajkat, Krzysztof Pluskota, Krystyna Janda, Anna Polony, Miron Jagniewski, Grzegorz Daukszewicz, Aleksandra Grzelak, Aleksander Mikołajczak

KONSTELACJE


reżyseria: Adam Sajnuk / obsada: Grzegorz Małecki, Maria Seweryn

Kontrabasista


reżyseria: Jerzy Stuhr / obsada: Jerzy Stuhr

SŁONECZNA LINIA


reżyseria: Iwan Wyrypajew / obsada: Karolina Gruszka, Borys Szyc

SHIRLEY VALENTINE


reżyseria: Maciej Wojtyszko / obsada: Krystyna Janda

Ojciec Bóg


reżyseria: Waldemar Śmigasiewicz / obsada: Marcin Perchuć

CHŁOPCY


reżyseria: Miroslaw Gronowski / obsada: Helena Norowicz, Justyna Ducka, Marian Opania, Krzysztof Gosztyła, Barbara Horawianka, Maria Pakulnis, Stanisław Brudny, Krzysztof Kiersznowski, Piotr Kozłowski, Aleksandra Domańska

KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?


reżyseria: Jacek Poniedziałek / obsada: Agnieszka Żulewska , Piotr Stramowski, Agnieszka Więdłocha, Krzysztof Dracz, Ewa Kasprzyk, Antoni Pawlicki

DANUTA W.


reżyseria: Janusz Zaorski / obsada: Krystyna Janda

ZABAWA


reżyseria: Izabela Kuna / obsada: Bartosz Sak, Anna Moskal, Marcin Perchuć

32 OMDLENIA


reżyseria: Andrzej Domalik / obsada: Krystyna Janda, Jerzy Stuhr, Ignacy Gogolewski, Jerzy Łapiński

NA CZWORAKACH


reżyseria: Jerzy Stuhr / obsada: Mateusz Kmiecik, Krsytian Łysoń, Andrzej Glazer, Wiesław Komasa, Jerzy Stuhr, Maciej Kosmala, Anna Karczmarczyk, Wojciech Chorąży, Michał Breitenwald, Dorota Stalińska

ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA


reżyseria: Przemysław Jaszczak / obsada: Paweł Rutkowski, Helena Radzikowska, Paulina Moś, Mateusz Trzmiel

KOLACJA KANIBALI


reżyseria: Borys Lankosz / obsada: Grzegorz Stosz, Rafał Mohr, Piotr Makarski, Justyna Grzybek , Andrzej Deskur, Kamil Maćkowiak, Zbigniew Konopka, Aleksandra Domańska

Ich Czworo


reżyseria: Jerzy Stuhr / obsada: Sonia Bohosiewicz, Jerzy Stuhr, Wojciech Chorąży, Krystyna Froelich, Milena Poświatowska, Iga Mencel, Renata Dancewicz, Tomasz Kot, Izabela Kuna

METODA


reżyseria: Piotr Łazarkiewicz / obsada: Rafał Mohr, Karol Wróblewski, Wojciech Chorąży, Tomasz Karolak, Maria Seweryn

MGNIENIE


reżyseria: Adam Sajnuk / obsada: Adrian Brząkała, Justyna Ducka

KLAPS! 50 TWARZY GREYA


reżyseria: John Weisgerber / obsada: Marta Walesiak, Mateusz Damięcki, Magdalena Lamparska

KONTRAKT


reżyseria: Krystyna Janda / obsada: Maria Seweryn, Agnieszka Michalska

ZOFIA


reżyseria: Beniamin Bukowski / obsada: Małgorzata Pieńkowska

BOSKA!


reżyseria: Andrzej Domalik / obsada: Anna Iberszer, Ewa Telega, Maciej Stuhr, Krystyna Tkacz, Krystyna Janda, Wiktor Zborowski

SEKS DLA OPORNYCH


reżyseria: Krystyna Janda / obsada: Dorota Kolak, Mirosław Baka

Zbrodnia z premedytacją


reżyseria: Izabella Cywińska / obsada: Rafał Mohr, Piotr Grabowski-Słota, Magdalena Warzecha, Wojciech Malajkat, Elżbieta Kępińska, Bartłomiej Firlet

HAPPY NOW?


reżyseria: Adam Sajnuk / obsada: Adam Sajnuk, Rafał Mohr, Małgorzata Rożniatowska, Bartosz Opania, Maria Seweryn, Katarzyna Kwiatkowska, Bartłomiej Topa

POROZMAWIAJMY PO NIEMIECKU


reżyseria: Łukasz Kos / obsada: Zofia Wichłacz

DOBRY WIECZÓR PAŃSTWU


reżyseria: Krzysztof Materna / obsada: Olga Bołądź, Krzysztof Materna

KANTATA NA CZTERY SKRZYDŁA


reżyseria: Grzegorz Warchoł / obsada: Agata Kulesza, Marek Kudełko

DEPRESJA KOMIKA


reżyseria: Michał Walczak / obsada: Adam Woronowicz, Rafał Rutkowski

Kobiety w sytuacji krytycznej


reżyseria: Krystyna Janda / obsada: Małgorzata Zajączkowska, Dorota Pomykała, Lidia Stanisławska, Janusz Bogacki, Maria Seweryn, Joanna Pokojska

CZERWONY KAPTUREK


reżyseria: Adam Biernacki / obsada: Jarosław Sacharski, Bartłomiej Magdziarz, Agata Sasinowska, Matylda Damięcka, Katarzyna Kołeczek

Jaś i Małgosia


reżyseria: Adam Biernacki / obsada: Jacek Knap, Kacper Matula , Jarosław Sacharski, Agata Sasinowska, Matylda Damięcka, Katarzyna Kołeczek

RAJ DLA OPORNYCH


reżyseria: Krystyna Janda / obsada: Dorota Kolak, Małgorzata Brajner, Mirosław Baka, Aleksandra Konieczna

ZMIERZCH DŁUGIEGO DNIA


reżyseria: Krystyna Janda / obsada: Michał Żurawski, Piotr Żurawski, Piotr Machalica, Krystyna Janda, Rafał Fudalej, Patrycja Szczepanowska

Po co są matki


reżyseria: Robert Gliński / obsada: Paulina Holtz, Joanna Żółkowska

MATKA POLKA TERRORYSTKA


reżyseria: Marcin Hycnar / obsada: Aneta Todorczuk-Perchuć

Grube ryby


reżyseria: Krystyna Janda / obsada: Artur Barciś, Piotr Bajtlik, Justyna Schneider, Krzysztof Kiersznowski, Ignacy Gogolewski, Cezary Żak, Agnieszka Pawełkiewicz, Witold Bieliński, Małgorzata Kocik, Wiesława Mazurkiewicz

CHODŹ ZE MNĄ DO ŁÓŻKA


reżyseria: Adam Sajnuk / obsada: Sonia Bohosiewicz

KALINA


reżyseria: Małgorzata Głuchowska / obsada: Katarzyna Figura

Medea


reżyseria: Dorota Kędzierzawska / obsada: Adam Tomaszewski, Jan Rogaliński, Wincenty Matecki, Feliks Matecki, Magdalena Boczarska

KOPCIUSZEK


reżyseria: Maria Ciunelis / obsada: Tomasz Kozłowicz, Sebastian Cybulski, Józef Mika, Agata Sasinowska, Cynthia Kuźniak, Matylda Damięcka

KOZA ALBO KIM JEST SYLWIA?


reżyseria: Olga Chajdas, Katarzyna Adamik / obsada: Piotr Machalica, Radosław Jamroż, Maria Seweryn, Bartłomiej Topa

BABA CHANEL


reżyseria: Izabella Cywińska / obsada: Maria Maj, Maria Mamona, Sławomira Łozińska, Barbara Horawianka, Przemysław Bluszcz, Dorota Pomykała, Elżbieta Jarosik

Przygoda


reżyseria: Krystyna Janda / obsada: Mariusz Zaniewski, Jan Englert, Beata Ścibakówna, Edyta Olszówka, Wiesław Komasa, Zofia Zborowska, Maciej Marczewski

Dowód


reżyseria: Andrzej Seweryn / obsada: Joanna Trzepiecińska, Paweł Ciołkosz, Andrzej Seweryn, Maria Seweryn, Marcin Perchuć

POD MOCNYM ANIOŁEM


reżyseria: Magda Umer / obsada: Zbigniew Zamachowski, Zofia Zborowska, Wiktor Zborowski