Teatr lalek

Wrocławski Teatr Lalek

Wrocław

ulica: pl. Teatralny 4
telefon: 71 335 49 05
e-mail: sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl

LISTA SPEKTAKLI:

CZARODZIEJSKI FLET


reżyseria: Marek Zákosteleckỳ / obsada: Edyta Skarżyńska, Sławomir Przepiórka, Grzegorz Mazoń, Patrycja Łacina-Miarka, Marta Kwiek, Marek Koziarczyk, Jolanta Góralczyk, Krzysztof Grębski, Kamila Chruściel, Anna Bajer

Burza


reżyseria: Marek Zákostelecký / obsada: Grzegorz Borowski, Sławomir Przepiórka, Grzegorz Mazoń, Konrad Kujawski, Marek Koziarczyk, Radosław Kasiukiewicz, Igor Kujawski, Anna Makowska-Kowalczyk

TESLA vs EDISON czyli z prądem lub pod prąd


reżyseria: Michał Derlatka / obsada: Jacek Radomski, Sławomir Przepiórka, Marta Kwiek

PIEKŁO-NIEBO


reżyseria: Jakub Krofta / obsada: Grzegorz Borowski, Edyta Skarżyńska, Sławomir Przepiórka, Grzegorz Mazoń, Tomasz Maśląkowski, Patrycja Łacina-Miarka, Marta Kwiek, Konrad Kujawski, Agata Kucińska, Marek Koziarczyk, Radosław Kasiukiewicz, Jolanta Góralczyk, Krzysztof Grębski, Anna Makowska-Kowalczyk

Och, Emil!


reżyseria: Lech Chojnacki / obsada: Paulina Skłodowska, Edyta Skarżyńska, Grzegorz Mazoń, Marek Koziarczyk, Jolanta Góralczyk, Krzysztof Grębski, Anna Bajer

MOŻE MORZE


reżyseria: Michał Derlatka / obsada: Marek Tatko, Sławomir Przepiórka, Konrad Kujawski, Krzysztof Grębski, Kamila Chruściel, Irmina Annusewicz

Skarpety i papiloty


reżyseria: Tomasz Man / obsada: Aleksandra Mazoń, Tomasz Maśląkowski, Radosław Kasiukiewicz, Kamila Chruściel

Plama


reżyseria: Martyna Majewska / obsada: Anna Kramarczyk

Calineczka


reżyseria: Wiesław Hejno / obsada: Anna Kramarczyk

Wąż


reżyseria: Marek Zákostelecký / obsada: Edyta Skarżyńska, Grzegorz Mazoń, Konrad Kujawski, Agata Kucińska, Radosław Kasiukiewicz, Kamila Chruściel, Anna Bajer

brzUCHO


reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak / obsada: Aleksandra Mazoń, Marta Kwiek

KRĘCIPUPA


reżyseria: Tomasz Maśląkowski / obsada: Grzegorz Mazoń, Tomasz Maśląkowski

Afrykańska przygoda


reżyseria: Janusz Słomiński , Mariola Fajak-Słomińska / obsada: Edyta Skarżyńska, Tomasz Maśląkowski, Patrycja Łacina-Miarka

W środku słońca gromadzi się popiół


reżyseria: Agata Kucińska / obsada: Tomasz Maśląkowski, Agata Kucińska, Radosław Kasiukiewicz, Anna Makowska-Kowalczyk

Krzywiryjek


reżyseria: Robert Jarosz / obsada: Marek Tatko, Edyta Skarżyńska, Sławomir Przepiórka, Grzegorz Mazoń, Marta Kwiek, Kamila Chruściel

POMNIK


reżyseria: Jiří Havelka / obsada: Tomasz Maśląkowski, Radosław Kasiukiewicz, Anna Makowska-Kowalczyk

PO SZNURKU


reżyseria: Joanna Gerigk / obsada: Józef Frymet, Tomasz Maśląkowski, Anna Zych

Co krokodyl jada na obiad?


reżyseria: Jarosław Kilian / obsada: Marek Tatko, Jacek Radomski, Aleksandra Mazoń, Marta Kwiek, Marek Koziarczyk, Jolanta Góralczyk, Krzysztof Grębski

NOC BEZ KSIĘŻYCA


reżyseria: Maćko Prusak / obsada: Marek Tatko, Sławomir Przepiórka, Grzegorz Mazoń, Tomasz Maśląkowski, Patrycja Łacina-Miarka, Marta Kwiek, Agata Kucińska, Marek Koziarczyk, Radosław Kasiukiewicz, Kamila Chruściel

Czerwony Kapturek, kichawka i Gburek


reżyseria: Anna Proszkowska / obsada: Barbara Pielka, Konrad Kujawski, Agata Kucińska, Anna Kramarczyk, Krzysztof Grębski, Irmina Annusewicz

MIRAŻE. Baśnie Ludów Wschodu


reżyseria: Ewelina Marciniak / obsada: Helena Sujecka, Radek Kasiukiewicz, Grzegorz Mazoń, Tomasz Maśląkowski, Marta Kwiek, Agata Kucińska

FERDYDURKE


reżyseria: Radosław Kasiukiewicz / obsada: Józef Frymet, Marek Tatko, Sławomir Przepiórka, Tomasz Maśląkowski, Patrycja Łacina-Miarka, Radosław Kasiukiewicz, Kamila Chruściel

SAM, czyli przygotowanie do życia w rodzinie


reżyseria: Jakub Krofta / obsada: Grzegorz Mazoń, Patrycja Łacina-Miarka, Marta Kwiek, Konrad Kujawski, Agata Kucińska, Marek Koziarczyk, Radosław Kasiukiewicz, Kamila Chruściel

PACAN - HISTORIA O MIŁOŚCI


reżyseria: Jakub Krofta / obsada: Józef Frymet, Marek Tatko, Sławomir Przepiórka, Grzegorz Mazoń, Patrycja Łacina-Miarka, Marta Kwiek, Konrad Kujawski, Marek Koziarczyk, Krzysztof Grębski, Irmina Annusewicz, Aneta Głuch – Klucznik

Piękna i Bestia


reżyseria: Aleksander Maksymiak / obsada: Marek Tatko, Sławomir Przepiórka, Aleksandra Mazoń, Tomasz Maśląkowski, Patrycja Łacina-Miarka, Marta Kwiek, Marek Koziarczyk, Radosław Kasiukiewicz, Krzysztof Grębski, Kamila Chruściel

Z DOCIEKÓW NAD ŻYCIEM PŁCIOWEM


reżyseria: Paweł Aigner / obsada: Paulina Skłodowska, Edyta Skarżyńska, Grzegorz Mazoń, Agata Kucińska, Jolanta Góralczyk, Krzysztof Grębski, Aneta Głuch-Klucznik, Kamila Chruściel

Podłogowo


reżyseria: Tomasz Maśląkowski, Janka Jankiewicz-Maśląkowska / obsada: Tomasz Maśląkowski, Janka Jankiewicz-Maśląkowska