Logotyp.jpg

Teatr im. H.Ch. Andersena

Lublin

ulica: ul. Dominikańska 1
telefon:
e-mail:

LISTA SPEKTAKLI:

Ja, Maria


reżyseria: Stanisław Miedziewski / obsada: Mirella Rogoza-Biel

Pyza na polskich dróżkach


reżyseria: Daniel Arbaczewski / obsada:

Baśń o zaklętym kaczorze


reżyseria: Konrad Szachnowski / obsada: Gabriela Jaskuła, Maria Wąsiel, Wioletta Tomica, Kacper Kubiec, Mateusz Kaliński, Roma Drozdówna, Jacek Dragun, Bożena Dragun, Bożena Dragun, Bogusław Byrski, Konrad Biel, Mirella Rogoza-Biel

PROSZĘ SŁONIA


reżyseria: Arkadiusz Klucznik / obsada: Gabriela Jaskuła, Maria Wąsiel, Urszula Pietrzak, Kacper Kubiec, Mateusz Kaliński, Roma Drozdówna, Jacek Dragun, Bożena Dragun, Konrad Biel

WESELE


reżyseria: Jakub Roszkowski / obsada: Boguslaw Beniu Byrski, Gabriela Jaskuła, Ilona Zgiet, Maria Wąsiel, Wioletta Tomica, Bartosz Siwek, Urszula Pietrzak, Kacper Kubiec, Mateusz Kaliński, Jacek Dragun, Konrad Biel, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski

BUCIK KOPCIUSZKA


reżyseria: Katarzyna Kawalec / obsada: Ilona Zgiet, Bartosz Siwek

Zwierzęta doktora Dolittle


reżyseria: Jerzy Jan Połoński / obsada: Adam Organista, Piotr Bublewicz, Katarzyna Borek, Boguslaw Beniu Byrski, Gabriela Jaskuła, Maria Wąsiel, Wioletta Tomica, Bartosz Siwek, Kacper Kubiec, Roma Drozdówna, Jacek Dragun, Bożena Dragun, Konrad Biel, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski

ANIOŁ ZA LODÓWKĄ


reżyseria: Daniel Arbaczewski / obsada: Boguslaw Beniu Byrski, Anna Dudziak, Gabriela Jaskuła, Ilona Zgiet, Wioletta Tomica, Bartosz Siwek, Kacper Kubiec, Mateusz Kaliński, Konrad Biel

Pchła szachrajka


reżyseria: Marek Ciunel / obsada: Boguslaw Beniu Byrski, Gabriela Jaskuła, Wioletta Tomica, Urszula Pietrzak, Konrad Biel, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski

ZŁY PAN


reżyseria: Simone Thiis / obsada: Wioletta Tomica, Kacper Kubiec, Mateusz Kaliński, Konrad Biel, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski

MUMINKI


reżyseria: Jerzy Jan Połoński / obsada: Gabriela Jaskuła, Ilona Zgiet, Maria Wąsiel, Wioletta Tomica, Bartosz Siwek, Kacper Kubiec, Mateusz Kaliński, Konrad Biel, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski

Latający kufer


reżyseria: Arkadiusz Klucznik / obsada: Gabriela Jaskuła, Ilona Zgiet, Wioletta Tomica, Bartosz Siwek, Urszula Pietrzak, Mateusz Kaliński, Roma Drozdówna, Jacek Dragun, Bożena Dragun, Bogusław Byrski, Konrad Biel, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski, Piotr Gajos, Dariusz Manel, Marcin Drozd, Ryszard Drozd

Mała syrenka


reżyseria: Ilona Zgiet / obsada: Dominika Mrozowska, Dominika Mrozowska, Ilona Zgiet, Maria Wąsiel, Wioletta Tomica, Urszula Pietrzak, Mateusz Kaliński, Roma Drozdówna, Jacek Dragun, Bożena Dragun, Bogusław Byrski, Konrad Biel, Daniel Arbaczewski

Cudowna lampa Aladyna


reżyseria: Ilona Zgiet / obsada: Gabriela Jaskuła, Ilona Zgiet, Bartosz Siwek, Mateusz Kaliński, Konrad Biel, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski, Michał Zgiet

Czerwony kapturek


reżyseria: Jerzy Jan Połoński / obsada: Gabriela Jaskuła, Ilona Zgiet, Bartosz Siwek, Kacper Kubiec, Bożena Dragun, Konrad Biel

Tymoteusz i psiuńcio


reżyseria: Arkadiusz Klucznik / obsada: Maria Wąsiel, Wioletta Tomica, Urszula Pietrzak, Mateusz Kaliński, Roma Drozdówna, Jacek Dragun, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski

Pasterka i kominiarczyk


reżyseria: Daniel Arbaczewski / obsada: Ilona Zgiet, Konrad Biel, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski, Piotr Gajos

Tymoteusz wśród ptaków


reżyseria: Arkadiusz Klucznik / obsada: Gabriela Jaskuła, Ilona Zgiet, Maria Wąsiel, Wioletta Tomica, Bartosz Siwek, Urszula Pietrzak, Kacper Kubiec, Mateusz Kaliński, Roma Drozdówna, Jacek Dragun, Bożena Dragun, Bogusław Byrski, Konrad Biel, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski

Tymoteusz i łobuziaki


reżyseria: Arkadiusz Klucznik / obsada: Urszula Pietrzak, Kacper Kubiec, Mateusz Kaliński, Roma Drozdówna, Jacek Dragun, Bogusław Byrski, Konrad Biel, Daniel Arbaczewski