Warsztaty

Ma%c5%82y teatr pod kolumnami

WROCŁAW. Warsztaty teatralne Pod Kolumnami


Mały Teatr Pod Kolumnami
Gdzie: Teatr Pod Kolumnami we Wrocławiu
Kiedy: 02/03/17

Mały Teatr Pod Kolumnami otwiera zapisy na wiosenno-letni semestr warsztatów dla najmłodszych.

Na zajęciach wykorzystywane są kolorowe kostiumy teatralne, rekwizyty, maski, lalki pacynki oraz wesoła muzyka. Prowadzący stymulują kreatywność wykorzystując naturalną radość i dziecięcą chęć do zabawy. Zajęcia prowadzone są w dużej sali z lustrami oraz teatralną sceną z oświetleniem i kurtyną, na której odbędą się pokazy dla rodziców i rodziny dzieci. Pierwsze zajęcia zaczynają się tuż po feriach - w czwartek 2 marca o godz. 16:30

Katarzyna Łuczyńska, prowadząca warsztaty, podkreśla zalety uczestnictwa w takich zajęciach: "Mały Teatr Pod Kolumnami poza tym, że jest wspaniałą zabawą dla dzieciaków, pozwala najmłodszym uwierzyć w siebie, ośmiela przed wystąpieniami publicznymi, pomaga nawet najbardziej nieśmiałym otworzyć się przed grupą. Ponadto dzieci uczą się wspólnie pracować, rozwijają kreatywność, wyobraźnię, ale i umiejętność skupienia. Ważne również, że w tak młodym wieku uczą się odpowiedniej wymowy oraz dykcji"

Prowadzący:

mgr Katarzyna Łuczyńska, animator kultury, instruktor teatralny, aktor-mim, współzałożycielka i Prezes Fundacji Pantomima. Realizuje autorskie projekty artystyczne, edukacyjne oraz animacyjne w zakresie pantomimy i teatru z dziećmi, młodzieżą i studentami. Reżyseruje spektakle "Małego Teatru Pod Kolumnami", "Małej Akademii Teatralnej", teatru dziecięcego we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka (gdzie pracuje jako pedagog zajęć ruchowych, instruktor teatralny oraz pedagog projektów edukacyjnych dla dzieci), współprowadzi młodzieżowo-studencką grupę "Teatr Pod Kolumnami", pracuje ze studentami pantomimy w SKIBIE. Aktorka FreeMotion Group - zespołu skupiającego nową generację wrocławskich mimów oraz aktorka na scenie WCTD, gdzie gra w spektaklach repertuarowego teatru dla dzieci. Z wykształcenia absolwentka polonistyki i teatrologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz specjalizacji pantomimicznej w SKIBIE, adept Studia Pantomimy przy Wrocławskim Teatrze Pantomimy im. H. Tomaszewskiego, uczestniczka i organizator wielu kursów z zakresu pantomimy i teatru w kraju i za granicą.

Mały Teatr pod Kolumnami - cykliczne warsztaty teatralne dla najmłodszych

Dla dzieci w wieku 3-7 lat

początek - 2 marca

zajęcia odbywają się w czwartki w godz. 16:30 - 17:15

koszt - 60zł/miesiąc

Zapisy: biuro@fundacjapantomima.pl lub pod nr tel. 880-149-132,

UrbanCard Premium - zniżka 20%