Warsztaty

Dsc 8837

Warsztaty z Ewą Kunert w Drama Point


Laboratorium Meisnera
Gdzie: Studio Drama Point
Kiedy: 03/06/17

Technika Meisnera - pierwsze kroki. Warsztaty dla aktorów/improwizatorów/stand-uperów. Prowadzi Ewa Kunert w Drama Point.

Ciągły trening i poznawanie nowych technik są szczególnie ważne w zawodzie aktora. Żaden inny „fach” nie wymaga takiej pracy nad sobą - swoim instrumentem, jak zawód aktora/improwizatora/stand-upera.

Zgodnie z sugestiami uczestników poprzedniej edycji warsztatu, rozbijamy 4-dniowy kurs na dwa weekendy. W tym czasie zapoznacie się z podstawową praktyką w technice Meisnera, czyli ćwiczeniem „Repetition”.

„To ćwiczenie zaprojektowane w taki sposób, żeby usunąć "intelektualizm" z aktora, a zamiast tego sprawić żeby reagował spontanicznie"- S. Meisner

Kurs pozwala w krótkim czasie poznać pryncypia wyznawane przez Sanforda Meisnera: uczy wychodzić z własnej głowy, aktywnie słuchać, ufać sobie, reagować szczerze i spontanicznie, a przede wszystkim ma na celu bycie w świadomym, głębokim kontakcie z parterem na scenie, pracując w teraźniejszości, tu i teraz bez planowania, oczekiwania efektu.

Stosując się do prostych, choć wymagających precyzji i ćwiczenia zasad, odkryjesz, że masz w sobie wszystko: cały wachlarz emocji.

Termin kursu: 3/4, 10/11 czerwca:

3 i 4 czerwca: 10.30 - 15.30

10 czerwca: 17.00 - 20.00

11 czerwca: 10.30 - 15.30

Koszt 400 zł/ osoba

Grupa maksymalnie może liczyć 12 osób.

Zajęcia będą odbywać się na ul Batorego 14 przy metrze Pole Mokotowskie.

Zapisy na warsztaty drogą mailową: studiodramapoint@gmail,com, Tel: 501 280 754

Zajęcia prowadzi Ewa Kunert - uczennica Garego Condesa, jedna z nielicznych osób w Polsce wykształconych w Actors Temple w Londynie.

http://dramapoint.pl/

http://ewakunert.pl/

https://www.facebook.com/GaryCondes/

Gary Condes o Ewie:

"Uważam, że Ewa ma wszystkie odpowiednie cechy, aby poprowadzić udane zajęcia teatralne. Jej umiejętność wczuwania się w drugiego człowieka, pozwoli jej nawiązać dobry kontakt i wyciągnąć z osoby to, co najlepsze. Jej twórczy charakter sprawi, że zajęcia będą angażujące, zabawne i pouczające; a jej doświadczenie w treningu aktorskim oraz jako aktorka oznaczają, że będzie w stanie przekazać cenne umiejętności, które mogą służyć zarówno w teatrze i w życiu."