Warsztaty

Gary condes

WARSZAWA. Warsztaty z Garym Condesem


Warszawa, Studio Drama Point
Gdzie: ul. Stefana Batorego 14 lok. 72, Warszawa
Kiedy: 09/07/17

Ostatnie wolne miejsca na letnie warsztaty z Garym Condesem z UK.

Wakacyjny kurs " SCENY" z Garym Condesem to intensywne, tygodniowe warsztaty dla aktorów prowadzone w języku angielskim (możliwe tłumaczenie na j.polski i praca w języku polskim).

Gary Condes ma 20-letnie doświadczenie jako profesjonalny aktor w filmach mainstreamowych, niezależnych i offowych, serialach telewizyjnych i sitcomach, na West Endzie, Off-West Endzie, w teatrze repertuarowym i objazdowym. Pracował, między innymi, z takimi osobowościami jak: Sam Rockwell (”Moon”), Helena Bonham Carter (”Wings Of The Dove”), Colin Firth (”Fever Pitch”), Ray Winstone (”Five Seconds To Spare”).

Od 10 lat prowadzi kursy aktorskie i coachuje jako niezależny nauczyciel w Londynie, Paryżu, Zurychu, Krakowie, Pradze. Nauka Gary'ego jest głęboko zakorzeniona w technice zapoczątkowanej przez wielkiego Sanforda Meisnera, ale także inspirowana selektywnymi praktykami Stelli Adler i Stanisławskiego. Opierając się na ramionach tych gigantów, trenuje aktorów tak, aby pracowali z głębi serca, a nie intelektualnej głowy. Według Gary’ego aktorzy powinni mieć taki warsztat, który daje widzowi emocjonalnego „kopa” a to, co robią na scenie wydarza się w danej chwili. Gary trenuje aktorów odważnych i nieustraszonych, a jednocześnie konkretnych i precyzyjnych w ich wypowiedzi. Według Gary’ego celem aktora jest połączenie artyzmu z dyscypliną techniczną, po to, aby każdy występ był przepełniony „prawdziwym życiem”.

3 – 9 lipca 2017

10:00 – 15:00

Warszawa, Studio Drama Point

Cena: £360

Zapisy: 501 280 754, 502 376 141, studiodramapoint@gmail.com

Studio Drama Point: ul. Stefana Batorego 14 lok. 72, Warszawa

ZAPRASZAMY!