Warsztaty

Spe0517

Warsztaty teatralne Pracowni Teatralnej Pomysły na Sztuki


Pracownia Teatralna Pomysły na Sztuki
Gdzie: Olsztyn, Warszawa
Kiedy: 12/08/17

Pracownia Teatralna Pomysły na Sztuki zaprasza na

Intensywne warsztaty teatralne w SIERPNIU:

Olsztyn, 12-15.08.2017. Warsztaty dla kobiet „NIE/grzeczna”.

„Czy Lusia nie jest ładna i grzeczna?

Ojej, jaka zdolna dziewczynka!

Skarb mamusi.

Skarb tatusia.”

(fragment „Grzecznej” - Gro Dahle)

W trakcie warsztatów będziemy działać teatralnie, improwizować i poszukiwać wokół tekstu Gro Dahle, a także wokół obrazów grzecznej/niegrzecznej dziewczynki, tego, co ucisza i tego, co pomaga zabrzmieć własnym głosem. Warsztaty zakończą się pokazem pracy warsztatowej.

Koszt: 400 zł

Prowadzenie: Karolina Burdyło-Getka

Warszawa, 22-26.08.2017. Warsztaty teatralne „Przestrzenie”.

W trakcie pięciodniowego warsztatu będziecie mieli okazję „podotykać” teatru z różnych stron. Będziemy rozćwiczać nasze ciało, głos, wyobraźnię i emocje, żeby lepiej poznać i oswoić instrument, którym się posługujemy w teatrze – czyli samych siebie. Będziemy uczyć się słuchać i współdziałać z partnerem na scenie i z całym zespołem.

Zaprosimy Was do improwizacji i etiud teatralnych, żeby doświadczyć procesu twórczego i nauczyć się nim kierować. Będziemy działać w różnych przestrzeniach (w miarę możliwości także w plenerze), żeby sprawdzić, co to zmienia i jak my musimy zmieniać swoje działanie w zależności od przestrzeni.

Warsztat jest przeznaczony dla osób dorosłych i prawie dorosłych (od 16 roku życia). Zapraszamy amatorów o różnym poziomie doświadczenia (zarówno tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych) – zakładamy, że będzie to nasz zasób i okazja do mieszania się umiejętności ze świeżością.

Koszt: 450-650 zł

Prowadzenie: Karolina Burdyło-Getka i Jolanta Denejko

Więcej informacji na stronie: www.pomyslynasztuki.pl

Zapisy pod adresem: pomyslynasztuki@gmail.com

Zapraszamy!