Warsztaty

4f4498fe1aa24c9eb90a8a15f31c680b

WARSZAWA. Semestralna przędzalnia głosu w ASiK


Akademia Sztuki i Kultury
Gdzie: Akademia Sztuki i Kultury
Kiedy: 23/02/18

Semestralna przędzalnia głosu w ASiK - 15 spotkań

Jeśli chcesz poczuć większą swobodę swojego głosu, zarówno w mówieniu jak i śpiewie - zapraszamy.

Celem warsztatu "Przędzalnia głosu" jest znalezienie organicznego związku z dźwiękiem. Jeżeli uczestnik uświadomi sobie jak bardzo głos powiązany jest z ciałem, z jego rozluźnieniem, jak mocno łączy się ze swobodą emocjonalną – postawi pierwszy krok w kierunku odkrycia siły własnego dźwięku.

Podstawą warsztatu jest przekonanie o ogromnej sile niewysilania. Pracujemy nad miękkością i nad pozwoleniem sobie na wydobycie pełnego i mocnego głosu. Szukamy fizycznych i psychicznych podpór dla puszczenia dźwięku.

Na warsztat naturalnej emisji głosu złożą się ćwiczenia relaksacyjne, rozgrzewki energetyczne, fizyczne i świadomościowe, uruchamianie rezonatorów, techniki bezpiecznego wydobywania krzyku, nauka pieśni tradycyjnych, praca z pauzą i intonacjami w mówieniu, improwizacje dźwiękowe.

CZAS:

PIĄTKI 19.30 - 21.30

pierwsze spotkanie: 23 lutego 2018

MIEJSCE:

Akademia Sztuki i Kultury to jednopiętrowy budynek za kinem Femina.

3 przystanki tramwajowe od Dworca Centralnego, 500 metrów od stacji Metro Ratusz-Arsenał.

ZAPISY:

W warsztacie weźmie udział do 15 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

• telefonicznie 609 045 956

• mailem - asik.zapisy@gmail.com (wymaga potwierdzenia z naszej strony)

Należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy

PROWADZĄCA:

Agnieszka Kocińska

Wokalistka, performerka, pieśniarka. Skończyła Akademię Praktyk Teatralnych w Gardzienicach oraz Letnią Szkołę Muzyki Tradycyjnej. Uczestniczy w Kursie Choreografii w Centrum w Ruchu i w Szkole Piosenki im. Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego w Warszawie.

Współpracowała z islandzkimi piosenkarkami Osk i Brynją, odbyła z nimi trasę koncertową, z Teatrem Stella Pollaris w Norwegii. Prowadziła autorskie zajęcia wokalno-ruchowe w projekcie Instant Acts 2017, w Ośrodku Kultury Ochota, w klubie Dobra Dobra, w projekcie Miasto i Ogród.

Brała udział w projektach choreograficznych z Marysią Stokłosą, Teatrem Tańca Inoj oraz w licznych warsztatach teatralnych. Prowadziła wokalne zajęcia dla dzieci.

Łączy praktykę głosu z ruchem. Śpiewa białym otwartym głosem i metodą Speech Level Singing, eksploruje różnorodne wpływy i stylistyki, szkoli się w improwizacji.

KOSZT:

590 zł za semestr (lub 3x230zł)

Spotkania odbywają się raz na tydzień. Semestr obejmuje 15 spotkań.

https://www.facebook.com/events/532682293753922/